5RP - PROJEKT POLITYKA


Poniżej przedstawiamy główne działy naszej strony internetowej. Zapraszamy wszystkich entuzjastów polityki do zapoznania się z projektem oraz dołączenia do naszego zespołu. Razem w spokoju przygotujemy najlepszą polityczną ofertę na potrzeby najbliższych wyborów parlamentarnych.

 • O nas

  Tutaj dowiesz się wszystkiego o projekcie. Jaki mamy cel? Gdzie i jak chcemy działać? Jak wspomóc projekt oraz jak zapisać się do interesującej Cię Komisji - czyli zamkniętej grupy tematycznej

 • Apel

  Chcielibyśmy zaapelować do wielu grup społecznych i zawodowych. Ponieważ nie da się tego zrobić  w jednym apelu, podzieliliśmy nasz apel główny na kilkanaście grup społecznych i zawodowych. Przeczytaj - Przemyśl - Pomóż!

 • Zaproszenia

  W tej sekcji każdy użytkownik będzie oceniał funkcjonowanie organów konstytucyjnych oraz urzędów centralnych i wojewódzkich w Polsce. Uprzedzamy, to nie jest książka zażaleń tylko lista konkretnych rozwiązań lub udoskonaleń wraz z ocenami użytkowników.  

 • Program

  Tutaj znajdzie się nasz aktualny PROGRAM, czyli wykaz wszystkich projektów  w różnych fazach, podzielonych resortowo. Obecnie program ma charakter otwarty - będziemy go wszyscy zatwierdzać za rok tj. 11 listopada 2018 roku. 

 • Projekty

  Wykaz wszystkich nadesłanych przez was projektów, które zostały podzielone resortowo.  Zapraszamy do przesyłania własnych propozycji, które po uprzedniej akceptacji, zostaną poddane publicznej debacie na naszym portalu.

 • Forum dyskusyjne

  Tutaj będziemy prowadzić publiczne debaty, głosowania oraz spotykać się, by dyskutować nad różnymi rozwiązaniami. Zapraszamy do budowania największego forum politycznego w polskim Internecie.

 • Nasz międzynarodowy apel do wszystkich krajów Unii Europejskiej

  Kliknij i zobacz nasze europejskie przesłanie do wszystkich krajów Unii Europejskiej, w tym Polski i Polaków. Zapraszamy zarówno euroscepyków jak i euroentuzjastów. Panel moderować będziemy my... euro-realiści. 

 •  

  PRZECZYTAJ - PRZEMYŚL - POMÓŻ!