5RP - PROJEKT POLITYKA


Jednym z głównych filarów naszej inicjatywy jest UNIA EUROPEJSKA oraz miejsce i znaczenie POLSKI w tej wspólnocie. Uważamy, że Unia potrzebuje głębokiej reformy i modernizacji. W tym celu przygotowaliśmy specjalny indywidualny apel do każdego kraju członkowskiego. Chcemy zachęcić do wspólnej europejskiej debaty na temat przyszłości i strategii Unii Europejskiej we współczesnym świecie.

  • Jeśli pasjonujesz się polityką lub uważasz, że masz jakikolwiek ciekawy pomysł na Polskę - przygotuj swój własny projekt, który - po uprzedniej akceptacji - zostanie wystawiony na naszej platformie dla szerszej publiczności w celu dokonania oceny i analizy. Określ dziedzinę, zaproponuj zmiany, podaj rzeczowe argumenty i razem przekonajmy do nich Polaków!  Jeśli nasz projekt się powiedzie i w 2019 roku zdołamy wejść do Sejmu - to być może właśnie Ty będziesz wprowadzać ten projekt w życie.

  • Chcemy skupić się na naprawie jednego z filarów polskiej racji stanu - Jedności Narodowej, która obecnie w naszym przekonaniu znajduje się w poważnym kryzysie. To jeden z głównych i ciężkich projektów, których realizacji chcemy się podjąć w 5RP. Uważamy, że obecny konflikt Polska A kontra Polska B nie służy naszemu krajowi. Stąd również konieczność budowy i organizacji Polski C...

  •  

    dalej