5RP - PROJEKT POLITYKA


Dzięki niniejszej platformie, chcemy przede wszystkim zorganizować w Polsce nowe obiektywne, racjonalne, nieagresywne i PRAWDZIWE polskie polityczne centrum o szerokim spektrum. W związku z tym, szczególnie serdecznie zapraszamy do debaty i dyskusji osoby o poglądach od centro-prawicowych do centro-lewicowych. I wielka prośba do wszystkich! Na wasze propozycje zmian w polityce czkamy tutaj do 11 listopada 2018.

  • Do tego rocznego testowego projektu zapraszamy wszystkich obywateli RP, bez względu na poglądy polityczne, światopogląd lub przekonania religijne. Tych tematów na naszej platformie poruszać nie będziemy. Po roku razem zdecydujemy o wspólnym demokratycznym i obywatelskim programie i starcie w wyborach.

  • Żelazna zasada na naszym portalu: ZERO CHAMSTWA I AGRESJI - TYLKO POWAŻNE OSOBY NA POZIOMIE! Chcemy przeprowadzić polityczną debatę nad niemal każdym aspektem naszego  życia - w spokoju i z zachowaniem pełnego szacunku dla każdej ze stron. Ktokolwiek nie zastosuje się do tej zasady spotka się z opcją nuklearną na forum lub w grupie. Zero politycznego awanturnictwa!

 

  • Korzystając z szybkiej i prostej komunikacji internetowej na forum oraz w grupie dyskusyjnej - wspólnie i obiektywnie opracujemy najlepszy program dla Polski w ciszy i spokoju tworząc jedną wielką POLSKĄ BURZĘ MÓZGÓW. I NIKOMU NIE POZWOLIMY NAM W TYM PRZESZKODZIĆ!

  • Nasz flagowy narodowy projekt infrastrukturalny, który zmieni oblicze nie tylko polskiego transportu, ale również naszej gospodarki, to projekt budowy szybkiej napowietrznej kolei łączącej nie tylko największe polskie miasta, ale też obsługujący kraje sąsiednie. Szczegóły projektu 21 grudnia 2017 

  • dalej